16 Сер 2018

Як підібрати сумку до образу?

 

Скільки сумочок повинно бути в розпорядженні сучасної жінки, щоб вона не відчувала проблем при підборі аксесуарів до одягу? Однозначно відповісти на це питання просто неможливо. Кількість сумочок, а також правила підбору їх під наряд будуть істотно вар’юватися в залежності від того, наскільки великий гардероб у модної дами. Але ясно одне – замислитися про комбінування сумки з іншим одягом потрібно вже у магазині, коли ви тільки плануєте робити покупку. Якщо ви врахуєте всі моменти і зрозумієте, як підібрати сумку до одягу, то зможете уникнути маси неприємних моментів, коли раптом виявиться, що аксесуар не підходить до вашого гардеробу.
Не потрібно купувати одяг під сумку – такий підхід в корені неправильний. Відштовхуватися треба від зворотного, і тоді ви зможете створювати безмежну кількість унікальних образів на кожен день.
Слід розуміти, що сучасна висока мода пішла набагато далі, ніж підбір аксесуарів під колір взуття. Ні, навіть абсолютно контрастна модель сумки може ідеально гармоніювати з іншими речами.
В першу чергу потрібно думати, як підібрати сумку за стилем. Тримайте в голові планований образ, і порівнюйте з ним різні моделі сумочок. Якщо це ексклюзивний одяг стилю кежуал, то маленька персикова сумка, прикрашена ніжною квіткою або стразами, вам навряд чи підійде. Куди більш актуально тут буде виглядати грубувата шкіряна сумка чорного кольору з металевими ланками та іншим агресивним декором.
Кожен стиль вимагає підбору відповідного виду сумки. Тому перед походом в магазин розділіть за стилем весь свій одяг. Класика, кежуал, мілітарі, легка романтика, спорт – всі ці і багато інших напрямів в тому чи іншому обсязі присутні в гардеробі кожної модної дами. Подивіться, під які категорії вам бракує відповідного аксесуару, і вперед – до бутіку. Так ви зможете заощадити масу часу і сил, не витрачаючи дорогоцінні хвилини на примірку непотрібної сумки.
Як підібрати колір сумки до одягу? Відповісти на це питання не завжди так просто, як здається. Немає якихось універсальних інструкцій з підбору кольорової гами, однак ви можете керуватися базовими правилами сполучень відтінків. Якщо ви плануєте одягати вбрання пастельного кольору, то оптимальним вибором стане сумка світлих та легких відтінків. Наприклад, ніжний м’ятний чудово поєднується з кремовим кольором. А ось якщо під той же кремовий костюм підібрати сумку чорного кольору, то це буде виглядати недоречно. Вибирайте темні сумки для яскравих і темних речей, а пастельні – до пастельних. Яскравий образ буде вам гарантований – досить слідувати цим двом простим правилам.
Колір одягу. Тут працюють абсолютно ті ж принципи, але додаються ще й нові. Ви можете піти від зворотного, і вибирати не сумку, а одяг. У цьому випадку крім класичних правил колірного поєднання додається ще парочка. Якщо сумка і одяг мають один колір, то вони повинні хоча б трохи відрізнятися по відтінку. Якщо одяг темний, але має кілька яскравих акцентів, то сумку можна підібрати в тон цим самим акцентам. Елітні жіночі сумки часто підбираються, як контрастний елемент. Ну і, звичайно, даний аксесуар може стати абсолютним контрастом. Скажімо, коли під чорне плаття вибирається яскрава червона сумочка.
Йдемо далі. Як підібрати сумку, якщо колірна гамма і стиль вже визначено? Наступним критерієм вибору стає розмір аксесуара. Будь-який магазин елітних речей сьогодні здатен запропонувати своїм покупцям широкий вибір сумочок різного розміру. Наприклад, якщо ви хочете підібрати сумку до верхнього одягу, то звертати увагу потрібно на моделі середніх і великих розмірів. Погодьтеся, маленький клатч на тлі пуховика буде виглядати вкрай безглуздо. Чим легше наряд, тим менше сумка. Зі збільшенням обсягу одягу зростають і вимоги до розміру сумочки.
Вдалих вам покупок, милі жінки!